prezentownik 2016, czyli prezentowe inspiracje

Prezentownik to będzie taka nowa, krótka seria wpisów, które być może, ułatwią Wam ogarnięcie tematu świątecznych zakupów prezentowych. Być może, bo pewnie nie uda mi się trafić w gusta wszystkich, ale i tak pokażę Wam rzeczy, które urzekły mnie i moich chłopaków.

prezentowe

Początkowo, prezentownik miał się składać z jednego wpisu prezentującego kilka propozycji, ewentualnie z podziałem na to, dla kogo dany prezent się nadaje. Ale…

Po pierwsze, trochę się tego nazbierało i wpis wyszedłby długaśny, a po drugie, niektóre przedmioty wymagają dokładniejszego opisu i pełnej sesji zdjęciowej, żebyście mogli zobaczyć jak są wspaniałe. 🙂 Tylko żeby nie było, te rzeczy, które opiszę mniej dokładnie, albo w połączeniu z innymi, nie są mniej fajne. 🙂

No i jeszcze jedna sprawa – prezentownik nie będzie miał wielu rzeczy dla dzieci, ponieważ te zazwyczaj doskonale wiedzą co chcą dostać (stety / niestety). Zwłaszcza, gdy są bombardowane tysiącem kolorowych, przykuwających uwagę reklam. Choć czasem kręcimy na to nosem, jest z pewnością pewne ułatwienie.

O wiele gorzej jest nie mieć pojęcia co komuś sprezentować. A tak często bywa z dorosłymi. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy mają wszystko (no prawie, ale wiecie o co mi chodzi 🙂 ).

Będzie coś dla mam i tatusiów, babć i dziadków, cioć i wujków. No i dla maluszków.

Ale żeby nie pominąć całkiem dzieci, Midi i Maxi pomogą mi pokazać Wam co możecie przygotować razem z dziećmi, a co świetnie się będzie nadawało na drobne upominki.

Zostańcie z nami, bo pierwszy odcinek prezentownika już wkrótce!

One thought on “prezentownik 2016, czyli prezentowe inspiracje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *